+38(098)0594930   +38(050)9777030   +38(063)6055490
Акція!
Всіх клієнтів консультуємо
безкоштовно!

Ремонт побутової техніки на дому в місті Києві!

Як правило, побутова техніка має звичай ламатися в самий невідповідний момент і незручний час. І якщо з чайником або тостером проблема не настільки глобальна – легко можна купити нові або віднести в сервісний центр, то з великогабаритною технікою виникають одні питання:

  • відвезти в сервіс;
  • скільки це буде коштувати;
  • чи не обдурять при ремонті, приписавши непотрібні запчастини.

Найголовніший ж питання: як витягнути зламану побутову техніку, наприклад, пральну машинку з ванної кімнати або холодильник через вхідні двері, якщо техніка була розставлена до завершення ремонту? А як бути з газовим котлом? Вихід один – запросити спеціаліста з ремонту додому. Єдиним недоліком стане вимушене запрошення в будинок сторонньої людини, а в іншому випадку замовника чекають переваги.

Переваги ремонту побутової техніки на дому

Для власника зламаної речі важливо, щоб ремонтні роботи побутової техніки пройшли швидко, чисто і недорого. Щоб не виникало неясності у доцільності дій майстра, аби пральна машина або бойлер почали працювати, як і раніше. Саме тому простіше і зручніше викликати працівника сервісного центру в місті Києві, для надання послуг у квартиру. У прайсі можна ознайомитися з цінами на послуги.

При ремонті в домашніх умовах, для замовника картина того, що відбувається, стає набагато зрозумілішою і доступнішою.

Як зазвичай відбувається ремонт побутової техніки, що виграє клієнт?

Техніку, часто великогабаритну і складну для демонтажу (холодильники, пральні машини, бойлери, котли, газові колонки, духові шафи, витяжки, кондиціонери тощо) нікуди не треба вивозити по місту Києву, майстер сам прийде додому.

Замовник своїми очима буде бачити ремонтний процес, тому не повинно залишатися сумнівів у чесності майстра: щоб він не підмінив оригінальні деталі на неоригінальні, а нові на колишні у вживанні, чи точно якийсь вузол або агрегат був зламаний.

Оплачений робочий час майстра гарантовано піде тільки на справу, а не на чаювання, розмови, довгу розкачку і пошук запчастин, як це завжди буває в сервісних центрах.

При ремонті майстер може підказати багато корисних речей по експлуатації техніки, наприклад, порекомендувати очисні для профілактики або миючі засоби, економічні режими, особливості догляду та користування, що збільшить термін служби.

Викликаний відремонтувати одне, майстер за цю ж ціну зробить диагностику приладу, прочистить, зверне увагу на слабкі місця, чи не можна ще щось заодно відремонтувати або замінити, поки техніка розкрита.

Є можливість домовитися з фахівцем щодо здешевлення робіт, за бажанням використовувати інші деталі.

Як видно, простому замовнику неможливо багато речей проконтролювати, якщо ремонт проводиться в київській майстерні, а не вдома. Від цього, після звернення в спеціалізований центр, нерідко залишається відчуття незадоволеності і даремно заплачених грошей.

ремонт побутової техніки у Києві на дому

Ремонт побутової техніки на дому у Києві – це оптимальний варіант у багатьох випадках і єдино вірний, особливо у складних обставинах!

Замовити майстравиклик майстра для ремонту побутової техніки