+38(098)0594930   +38(050)9777030   +38(063)6055490
Акція!
Всіх клієнтів консультуємо
безкоштовно!

Ремонтуємо і чистимо бойлери у Києві!

Бойлер – невимогливий до обслуговування прилад, здатний працювати тривалий термін без втручання фахівця. Але, якщо пристрій перестав функціонувати, не варто самостійно намагатися зробити ремонт. В залежності від моделі та типу, бойлер може являти собою складний пристрій з безліччю додаткових елементів, працювати з якими небезпечно.

Довірте ремонт домашнього бойлера досвідченим, київським фахівцям зі стажем. Які, завдяки сучасному обладнанню, надійним комплектуючим і професійним інструментам, ремонт бойлера виконають швидко і з гарантією тривалої експлуатації відновленого приладу. В ремонті використовуємо тільки якісні, перевірені, оригінальні запасні частини, на які надаємо тривалу гарантію.

Бойлер не нагріває воду? червоного кольору лампочка горить, а бойлер воду не гріє – це і є причина для ремонту. З першого погляду причиною може служити – вихід з ладу механізму нагрівального елемента, але не все так просто. У такій ситуації однозначно потрібний висновок досвідченого майстра, який можливй тільки після ретельної діагностики.

У чому суть ремонту бойлерів?

По-перше. Вода в системі не зовсім чиста і тривала робота нагрівального елемента сприяє утворенню накипу, а згодом, до виходу з ладу самого тена.

По-друге. У кожному бойлері вмонтований магнієвий стрижень, так званий анод, термін експлуатації якого невеликий, правда безпосередньо залежить від чистоти і складу води.

Заміна анода або тена – і є головні складові ремонтних робіт. Є і багато інших робіт, але щоб їх уникнути, потрібно своєчасно (раз на рік) проводити профілактику або чищення бойлера.

Саме профілактика бойлера або його очищення від накипу й іржі – одна з необхідностей, яка сприяє його довголітній праці, і запобігає згодом від витратного ремонту, нехай навіть і не дорого.

Скільки обійдеться ремонт бойлера, яка ціна у Києві?

Все залежить – чи вчасно робилася профілактика (чистка бойлера), якщо так, то ціна на ремонт мінімальна - це в порівнянні із цінами у місті Києві. А якщо профілактика не робилася, то напевно потрібна заміна запчастин. Наприклад – анод коштує близько 100 гривень, залежно від розмірів, а нагрівальний тен, від 300 гривень. Буває так, що виходить з ладу реле, тоді ремонт складніший і ціна дорожча. Саму вартість робіт з ремонту бойлера можна дізнатися в прайсі.

виклик майстра для ремонту бойлера в місті Києві

І нехай не лякає ціна на ремонт або діагностику несправності бойлера, у нас вона однозначно дешевше, ніж у конкурентів!

Головне, завжди своєчасно робити профілактичні роботи по очищенню бака бойлера і його комплектуючих, тоді ремонт обійдеться значно дешевше і по часу менше.

Квитанції для гарантії після закінчення ремонту надаємо!

Замовити майстрамайстер на виклик по ремонту бойлерів - Київ