+38(098)0594930   +38(050)9777030   +38(063)6055490
Акція!
Всіх клієнтів консультуємо
безкоштовно!

Виклик майстра в Києві - сантехніка в надійних руках!

Ремонт сантехніки в квартирі вимагає спеціального підходу та професійного вміння. Бувають різні ситуації – протече кран, зіпсується труба, перестане працювати система зливу в бачку – саме в такі моменти вся надія на оперативні дії майстра. Вирішити проблему досить легко, але якщо не знайти головну причину її виникнення, то поломка сантехнічного обладнання та ремонт - це тільки початок.

Перед тим, як діяти, наш сантехнік за викликом у Києві ретельно проаналізує загальний стан системи, визначить причину виникнення проблем, обере найбільш відповідний варіант для усунення неполадок. Прийняття рішення і термінова заміна сантехнічних деталей - перше правило наших сантехніків, які подбають про доставку і правильну установку нових комплектуючих.

Спектр послуг сантехніка за викликом у Києві

Ремонт сантехніки в будинку передбачає велику кількість послуг з усунення сантехнічних проблем, реконструкції, часткової заміни окремих складових. Наприклад це може бути:

 • установка сифона;
 • ремонт або заміна змішувача;
 • установка ванни, раковини, унітазу або біде;
 • заміна шлангів;
 • установка кулькових кранів;
 • прочищення каналізації;
 • усунення течі в трубах;
 • установка лічильників тощо.

«Сифон Майстер» успішно займається якісним монтажем та обслуговуванням гідромасажної продукції в місті Києві, встановленням кераміки, систем опалення та водопостачання, одним словом, сантехнікою від А до Я. З цінами можна ознайомитися в каталозі послуг майстра-сантехніка.

Процес розміщення нового обладнання передбачає повний облік водопровідної системи в кожному окремому будинку. Безумовно, береться до уваги естетична сторона питання, адже встановлена раковина повинна не тільки справно функціонувати - водопровідні труби та інші технічні деталі після установки краще сховати, щоб не псувати домашній інтер'єр.

Також ми надаємо послуги із заміни скла душових кабін – у нас завжди великий асортимент запчастин різних розмірів, тому грамотний фахівець підбере всі необхідні запчастини для сантехнічного обладнання.

Оптимальний вибір запчастин і діагностика сантехніки

У повноваження кожного нашого сантехніка за викликом входить якісний і оперативний огляд поломки і усунення неправильної роботи обладнання. «Сифон Майстер» надасть постійне технічне обслуговування, яке дозволить контролювати функціональність сантехнічних приладів у квартирі.

Важливо знати!

Своєчасна заміна несправних деталей і комплектуючих дозволить уникнути неполадок з водопровідною системою в майбутньому. В наявності нашого асортименту ви знайдете повний спектр запчастин для ванної кімнати:

 • душові кабіни;
 • умивальники;
 • раковини;
 • унітази.

Наші фахівці підберуть і встановлять деталь, що максимально підходить під конкретну модель сантехніки. Крім загальних ремонтних і монтажних робіт ми спеціалізуємося на урізанні гідромасажних систем. Щоб удосконалити ванну з акрилу і максимально правильно підібрати гідрофорсунки, підсвічування, варто замовити послуги сантехніка, який надійно і якісно все встановить.

виклик сантехніка Київ

Ремонт київських квартир сантехніком – це консультація в деталях, діагностика опалення та водопостачання, необхідний монтаж і заміна.

Ми завжди до ваших послуг!

Замовити сантехнікасантехнік, виклик сантехніка у Києві