+38(098)0594930   +38(050)9777030   +38(063)6055490
Акція!
Всіх клієнтів консультуємо
безкоштовно!

Сантехнік в Києві цілодобово — це гарантія і впевненість у завтрашньому дні!

Сантехнік Київ цілодобово — саме така служба цікавить киян з того часу, коли слюсарів із ЖЕК почали масово скорочувати. Відпала в них потреба або їхня необхідність? Ні, тут своя стратегія у міської влади Києва. Хоча зауважимо, що раніше ні в одному ЖЕК не працювали слюсаря по ночах, виклик сантехніка в нічний час був практично неможливий.

Існувала і існує аварійна служба, діяльність якої спрямована була на цілодобове обслуговування аварій на прибудинковій території по всьому Києву. Але їх мета і задачі зовсім інші. Вони не будуть змінювати змішувач, який різко потік, не будуть чистити каналізацію, яка забилася серед ночі. Максимум, що вони можуть — це перекрити стояк або, як правильно — відключити у парадному воду до ранку. А вранці вже включить її сантехнік, після ремонту несправності.

Чи можливий зараз «сантехнік Київ цілодобово»?

Та виклик сантехніка в Києві можливий цілодобово, але це не означає, що він прийде у цю хвилину. Як і говорилося вище, в екстремальній ситуації потрібно викликати «аварійку», а викликаний в нічний час сантехнік прийде вранці або в обумовлену з диспетчером годину, тобто, як зручно господарям житла.

Також важливо уточнити, що ранок — це може бути і навіть в 6:00. Адже аварія в житлі повинна усуватися негайно. Вранці люди збираються на роботу, а води в системі по всьому будинку немає, була перекрита вночі аварійною службою. Тому терміновий виклик може бути і навіть у дуже ранні години.

У чому перевага виклику сантехніка в Києві цілодобово?

Немає нічого простіше і ніяких утисків, навіть зателефонувавши серед ночі клієнт отримує:

  • пораду від диспетчера про необхідність прийняття термінових заходів, що і як;
  • впевненість у тому, що майстер вранці прийде, а не буде отримана відповідь, що всі майстри вже зайняті викликами;
  • і головне — спокійну ніч, що все не так страшно, вранці проблема буде вирішена позитивно.

Напевно варто додати, хоча про це згадувалося не раз, що завжди потрібно тверезо дивитися на посталу проблему, без паніки і зайвих нервів. Як клієнт зуміє пояснити проблему, так і майстер-сантехнік буде мати нагоду підготуватися до її вирішення. Якщо і потік кран, то диспетчеру бажано повідомити його марку, щоб сантехнік міг взяти відповідні запчастини. Якщо поломка в бачку унітазу або в душовій кабіні, то їх назви. Це скоротить час на ремонт і зайві нерви.

Сантехнік Київ цілодобово

Клієнти повинні розуміти, що цілий магазин запчастин сантехнік з собою носити не може, тому і прохання дивитися на поломки розважливо і повідомляти максимально точну інформацію.

А ми в свою чергу обіцяємо, що наш майстер-слюсар підійде до ремонту сантехніки з усією відповідальністю і розумінням, точно і в строк вирішить проблему. Надасть гарантію на виконану роботу!

Замовити сантехнікасантехнік київ цілодобово